O mnie

Hmm... co prawda pisałam coś o mnie w wieelu postach, ale co mi szkodzi napisać to jeszcze raz tutaj?

Marta, trzynastolatka (tak w zasadzie to dwunasto, ale ćśśś), dziwna, wydaje jej się że jest zabawna (Pff), przypala praktycznie wszystko, lubi maziać pędzlem (malować), albo rysować szarymi kredkami (ołówkami). Nie interesuje się fotografią, chociaż lubi robić zdjęcia. Ogółem - dziwne zainteresowania.

Jeśli czujecie niedobór w powyższych zdaniach, zapraszam:

I'm not paranormal. I'm just crazy.

Hej, witajcie!

Oprócz tego, to pragnę zauważyć, że cały mój charakter odzwierciedla się w postach, więc... więc czytajcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz