Cześć! Witajcie na moim blogu! Jestem Marta, mam prawie 13 lat. Lubię wzory i kolory, uwielbiam rysować i malować i w ogóle. Słucham Metalliki i Guns 'n roses. W wolnych chwilach lubię piec ciasteczka (co z tego, że prawie zawsze je przypalam), czytać książki, pisać opowiadania i grać na komputerze. Na tym blogu będę pokazywała swoje rysunki, bardzo amatorskie zdjęcia, dziwne opowiadania i w ogóle posty life-stylowe. Mam nadzieję, że będzie wam się chociaż trochę podobać. Żegnam i papaa ;**

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz