czwartek, 30 kwietnia 2015

Prawdy życiowe + przepis na ciacha

Jak łatwo spalić ciastka? Nastawić alarm, a potem, gdy zadzwoni, stwierdzić, że "zaraz się po nie pójdzie". Po czym zapomnieć, że piekarnik jest włączony. Brawa dla mnie!
(Te spalone akurat nie są)

Po tym a jakże epickim pieczeniu trzeba zabrać się za skrobanie. Oczywiście tak, żeby nie naśmiecić. Najsensowniej jest więc wziąć miskę, żeby tam spadał ten "węgiel". Tylko... wszystko spada obok. Idealnie. I to jeszcze do herbaty. Jeszcze idealniej. Świetnie, świetnie, wspaniale!


Rada dla posiadaczy M&M'sów - jeśli macie wilgotno w domu, nie wysypujcie ich na miskę. Nie pytajcie dlaczego. Po prostu nie wysypujcie. Grozi to... zresztą... chyba się domyślacie. Swoją drogą, to kocham M&M'sy xd


Kolejna rada - niedojrzałe avokado jest PASKUDNE. I go nie próbujcie. Blee *wzdryga się*

.

W ten więc sposób dowiedzieliście się aż trzech prawd życiowych - jak spalić ciastka, czego nie robić z M&M'sami i jakiego avokada nie jeść. Jeśli czujecie jakiś niedobór w tematyce, piszcie śmiało.

.

(gdyby ktoś chciał) Przepis na ciacha



  • pół kostki margaryny
  • pół szkl. cukru
  • jajko
  • 1,5 szkl. mąki
  • łyżeczka ekstraktu waniliowego
  • łyżeczka proszku do pieczenia
  • 100 g czekolady (tabliczka)
1. Utrzeć (mikserem) masło z cukrem
2. Dodać jajko i ekstrakt
3. Dodać mąkę i proszek
4. Czekoladę pokroić i dodać do masy

Piec 10-15 min w 180 C. Yay!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz